Produkcja kwiatów balkonowych i rabatowych

Kwiaty Balkonowe

product

Cena od: 3,5 zł

Kwiaty Rabatowe

product

Cena od: 1,5 zł

Zioła

product

Mięta | Bazylia

Szczegóły oferty wiosennej

image

Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji kwiatów balkonowych i rabatowych różnych rodzajów i w wielu odmianach. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze i dużemu doświadczeniu, możemy poszczycić się najlepszą jakością kwiata odpowiednio nawożonego i nawadnianego w ciągu całego okresu wzrostu. Odpowiednie warunki w szklarni oraz zaawansowane systemy grzewcze i nawadniające stanowią o najwyższej jakości produkowanych przez nas kwiatów.

W sezonie 2013 proponujemy Państwu:

Obsadzanie skrzynek roślinami według życzenia, fachowa pomoc przy wyborze i tworzeniu kompozycji kwiatowych (odpowiednie łączenie wielu rodzajów kwiatów rabatowych)

Sprzedaż detaliczną i hurtową kwiatów w doniczkach, ampli oraz gotowych obsadzonych skrzynek balkonowych w różnych rozmiarach.

Sprzedaż ziemi i nawozów odpowiednich dla Państwa roślin na cały sezon.

Porady dotyczące odpowiedniego wyboru kwiatów, spełniające Państwa oczekiwania.

Dowóz Gratis do klienta przy zamówieniu większej ilości skrzynek lub roślin doniczkowch na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Fachowe wskazówki jak pielęgnować rośliny, jakie stosować nawozy i w jaki sposób je podlewać.

Szanowni Państwo, zamówienia na nasze usługi dotyczące oferty wiosennej przyjmujemy telefonicznie lub mailowo od początku kwietnia, natomiast sprzedaż hurtową i detaliczną prowadzimy od 1 maja do końca czerwca.